مرگ

فکر کنم پارسال بود که بر اثر تصادف اتوبوسی در سوییس حدود 20 دانش آموز بلژیکی جانشان را از دست دادند. عزای عمومی اعلام شد و سیل پیام ها و مراسمی بود که می آمد و برگزار می شد.

چند روز پیش حادثه ای مشابه در ایران اتفاق افتاد، البته دانش آموزان ایرانی به جای اسکی راهی بازدید از مناطق جنگی بودند، گو اینکه ما باید همیشه با پیام مرگ و غم بزرگ شویم. همه اینها به کنار... فکر نمی کنم در هیچ کجای دنیا وزیری به مانند وزیر آموزش و پرورش ایران به این حادثه واکنش نشان بدهد... به گمانم مسوولان مملکت کلا بی خیال شرف و انسانیت شده اند...

/ 10 نظر / 6 بازدید

چه زیباست تضاد نور و زور . . . دخترانمان را به زور راهی گور کردند به بهانه " نور" . . . و چه زیباست شرم زمین که خود را به خواب میزند . . .

سیاوش

سلام وبلاگ جالبی دارید. ممنون میشم به ما هم سری بزنید.

سیاوش

سلام وبلاگ جالبی دارید. ممنون میشم به ما هم سری بزنید.

دمدمی

ذهن ما همانجا رفت که ذهن شما و بعد اینجا که: مملکتی با این همه نیروهای جوراجور چه به داشتن آمادگی دفاعی دانش آموزان؟

نگار

بیاااااااااااااا اینم اوعضای ماااااااااااا

abya

man estefa dadam

نسیم

جون ما اصلا مهم نیست! ما از نظر اونها و اینها موجودات بی ارزشی هستیم که باید از بین بریم حالا یا تو جنگ یا تو جاده یا رو تخت بیمارستان.

احسان

پاینده باشی و امیدوارم نوشته هات ادامه داشته باشه راستی مگه از چنین مسئولینی چیز دیگه ای انتظار داشتی

دوست

با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست گرامی [گل] وبلاگ زیبا و پر محتوایی دارید [لبخند] با توجه به اهمیت و نقش بیمه های زندگی در توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی جامعه و اهمیت آن در ایجاد آرامش و آسایشی که در زندگی تک تک افراد ایفا می کند..... وب سایتی را با نام وب سایت جامع بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه زندگی طراحی نمودیم. خوشحال می شویم شما نیز یکی از بازدید کنندگان ما باشید. در صورت امکان لطف کرده و لینک آدرس سایت ما را در پیوند وبلاگ زیبایتان قرار دهید. [لبخند] ------------------------------------ آدرس سایت : http://www.bime4u.com عنوان : بیمه -------------------------- با کمال احترام: مدیریت سایت http://www.bime4u.com ........... با آرزوی سلامتی و آسایش برای شما و خانواده محترم [گل][گل][گل]